Masaże orientalne

masaż to nie tylko sposób na witalność, urodę i zdrowie, ale też tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Typowy balijski masaż przeprowadzany jest z użyciem aromatycznych olejków i poprawia krążenie krwi i limfy. Z kolei masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi działa kojąco i rozluźniająco na całe ciało. Co ważne, w Azalia Spa pracuje Masażystka pochodząca z Indonezji wyspy Bali, Która doskonale zna i pielęgnuje tradycyjne techniki swojej profesji.

Masaż Balijski

Masaż balijski to kombinacja kilku azjatyckich technik m.in. ajurwedy, chińskich technik akupresury oraz typowego dla wyspy Bali masażu relaksacyjnego oddziałującego na krążenie krwi i kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks i doskonałe samopoczucie.

Ta starożytna technika masażu wykorzystuje różnorodne techniki, w tym ugniatanie skóry, gładzenie, rozcieranie, akupresurę i refleksoterapię, a olejki eteryczne użyte podczas masażu mają działanie relaksacyjne i uspokajające.

60 min - 180 zł
90 min - 240 zł

Tajski Masaż

Masaż Tajski jest masażem bardziej dynamicznym od klasycznych form masażu. Do jego wykonywania nie używa się olejku, Masaż ten, nazywany jest czasami masażem Thai Yoga. Nazwa ta bierze się od tego, że do wykonania masażu, masażysta używa swoich rąk, kolan, nóg oraz stóp w celu poruszenia ciałem masowanej osoby w sposób przypominający pozycje yogi.. Podczas masażu wykorzystuje się również uciskanie mięśni, mobilizację stawów jak również elementy akupresury. Masaż Tajski jest uznawany zarówno za relaksujący jak i dodający energii..

60 min - 140 zł
90 min - 180 zł

Masaż Sirodhara - indyjski masaż - "otwieranie trzeciego oka"

Indyjski masaż "na trzecie oko". Łączy zalety masażu klasycznego z akupresurą i skupia na punktach witalnych odpowiedzialnych za naszą energię. Techniki zaczerpnięte od hinduskich znawców masażu należą do niezwykle przyjemnych i uspokajających. Pozbawiają szkodliwych toksyn i pobudzają skórę, co stanowi genialny odpoczynek oraz sposób na znalezienie harmonii z samym sobą.

60 min - 200 zł
90 min - 260 zł
WOLNE TERMINY WESELNE

Rezerwacja

Rewelacja pod każdym względem. Pokoje, obsługa i jedzenie fantastyczne. Zdecydowanie polecam!!!

Andrzej Konarski

Hotel Azalia
Szarów 343 (k/ Niepołomic)
32-014 Brzezie

tel.: (+48) 12 284 14 23
e-mail: kontakt@hotelazalia.pl

 

 

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych: